<1 23 4 5 6 7 8 9 10 >> >

11.6.2024 Sportovní den 2024

Letošní sportovní den se opět vydařil - děkujeme deváťákům, kteří jej ve spolupráci s učiteli připravili, a děkujeme také všem účastníkům za jejich sportovní nadšení. Fotky najdete v galerii... více

11.6.2024 Mistrovství Evropy Plavecko-běžeckého poháru

Velkolepé finále se odehrálo 6.6.2024 jako ME Plavecko-běžeckého poháru na MČ Praha 6 na koupališti Petynka. Výkony všech byly opravdu krásné a bojovné. Naši žáci a žákyně vybojovali nádherné výkony, konkrétně Marie Štíbrová a David Štíbr jsou aktuální vícemistři Evropy. více

24.5.2024 Plavecko - běžecký pohár

Předposlední zastávka plavecko-běžeckého poháru se uskutečnila na Praze 11. V plaveckém areálu Jedenáctka VS a v přilehlém parku, kde se rozdávaly poslední body do celkového hodnocení poháru. Marie Štíbrová vybojovala 2. místo a další závodníci získali krásná umístění, která jim přinesla kupu bodů. více

5.6.2024 Schůzka se zákonnými zástupci budoucích prvňáčků

Schůzka se zákonnými zástupci budoucích prvňáčků se uskuteční ve středu 26. 6. od 17.00 v pavilonu školy (vchod proti mateřské škole).  více

24.5.2024 Úspěch v atletickém trojboji

Atletického trojboje se zúčastnili mladší i starší žáci a žákyně ve 4 členných týmech. Mladší, tedy kategorie 1.-3. třída soutěžili v disciplínách 50 m běh, skok z místa a hod kriketovým míčkem. Starší soutěžící byli z 4.-5. tříd a disciplíny měly krom jedné stejné, místo skoku z místa měli skok daleký. více

22.5.2024 Sportovní úspěch naší žákyně

Gratulujeme naší žákyni Marii Štíbrové, osminásobné přebornici kraje v plavání, k velkému sportovnímu úspěchu. Maruško, jsme na Tebe hrdí a přejeme Ti mnoho dalších vítězství (nejen) na celorepublikovém poháru v červnu! více

22.5.2024 Obědy ve školní jídelně v týdnu od 27.5. do 31.5.

Omlouváme se všem strávníkům, ale z důvodu odjezdu kuchaře na školu v přírodě se v týdnu od 27.5. do 31.5.2024 bude vařit pouze menu č.1. více

14.5.2024 Přijaté děti k povinné školní docházce od šk. r. 2024/2025

V přiložených dokumentech naleznete seznam identifikátorů přijatých dětí k povinné školní docházce více

14.5.2024 Projektový Den Země

Vážení rodiče, milí žáci, v galerii se můžete podívat na fotografie z úspěšného projektového dne i závěrečné konference. více

14.5.2024 Pébéčko 2024 - odkaz na stránky

Milí žáci a rodiče, naše škole se opět zapojila do projektu MČ P5 "školní pébéčko 2024". Přijímáme nové projekty až do 24.5., tak nepropásněte svoji šanci. Loňský vítězný projekt - relaxační zóny od žáků 7.B již zdobí naše chodby. Vše podstatné se dozvíš na stránkách pébéčka: https://application.decision21.org/zs-tyrsova-praha-5-2023-4 více